Mühendislik ve Tasarım Hizmetlerimiz

GEO, 25 yılı aşan deneyimi ve güncel teknolojik gelişmeleri takip eden yapısı ile, hizmet verdiği her sektörde tesis ve proses tasarımı yapan uzman bir mühendislik şirketidir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına özel tesis, hat, teknolojik imalat ve proses çözümleri için mühendislik ve tasarım hizmeti veren GEO, sahip olduğu temin, montaj, devreye alma deneyimi sayesinde yüksek verimli mühendislik çözümlerini  uygun maliyetle sunar.


Kimya, boya, ilaç ve kozmetik sektörlerinde, geliştirilmiş materyaller, asitler, organik kimyasallar, stabilizatörler, PVC, mürekkep gibi sayısız materyalin prosesleri hakkında engin bir bilgi birikimi ve deneyime sahip GEO, prosesiniz için ihtiyaç duyduğunuz mühendislik çözümünü hızlı ve etkili bir şekilde tasarlar.

Gıda sektöründe 25 yıllık bir proses deneyimine sahip GEO, meyve sularından zeytinyağına, maden suyundan süt ve süt ürünlerine kadar hijyenik ve incelikli proseslerinizin önemli püf noktalarını gözeterek en uygun mühendislik çözümlerini tasarlar ve uygular.